שיטת האיזון של ד"ר טאן
דיקור עם תוצאות מיידיות

הרפואה הסינית משנה פניה לאורך השנים ללא הפסק. גם בימינו קמים מפתחים שונים של התאוריה ובונים דרכי טיפול חדשות ויעילות יותר – ד"ר ריצ'ארד טאן הוא אחד מהם.

מי הוא ד"ר טאן?

ד"ר טאן גדל בטאיוואן וכבר בילדותו החל ללמוד פילוסופיה סינית אשר מהווה את הבסיס לרפואה הסינית המסורתית. לאחר סיום לימודים אקדמאיים בהנדסה וברפואה סינית מסורתית העתיק ד"ר טאן את מגוריו לארה"ב ושם, במקביל ללימודי תואר שני בהנדסה, החל לטפל באנשים בדיקור סיני.

שיטת האיזון

ד"ר טאן הבחין כי התוצאות הקליניות בטיפולי הדיקור בארה"ב לא מספקות והחל לפתח שיטה המתבססת על הרעיון הפילוסופי הבא: "כשמוט מוצב אנכית לקרקע – מיידית מופיע צילו". הרעיון המרכזי לשיטתו של טאן אומר כי השיפור בתסמינים חייב להיווצר ברגע החדרת המחט לגוף ואכן, בטיפולים בשיטת האיזון, אנו שואפים להשיג הטבה בתסמינים לאחר החדרת מספר מחטים בנקודות הרחוקות מהאיזור המרכזי בו נרצה לטפל – זהו יתרון נוסף של השיטה, אין צורך לדקר את האיזור הכואב.

שיטת האיזון התפרסמה כיעילה מאד לבעיות כאב אך ניתן להשתמש בעקרונותיה גם בטיפולים בבעיות פנימיות. הטיפול בבעיות פנימיות נעשה על ידי שילוב מספר נקודות דיקור היוצרות איזון מושלם במרידיאנים בגוף, היופי בשילובים אשר יצר ד"ר טאן מגולם בפשטות שלהם ובתועלת הרבה שהם מביאים למטופל.

איך תשיגו תוצאות מירביות עם שיטת האיזון

השימוש בשיטת האיזון מצריך הגעה לטיפולים במרווחי זמן קצרים בכדי להשיג אפקטיביות מירבית בתוצאות הטיפול (פעמיים בשבוע לפחות). ניתן לשלב כלי טיפול נוספים מהרפואה הסינית על מנת להעצים את תוצאות הטיפול בשיטת האיזון, כגון: טווינא, כוסות רוח, צמחי מרפא או המלצות תזונה.

אני אוהב להשתמש בשיטת האיזון בטיפולים מכיוון שהיא פועלת כמו קסם – המטופל אינו מאמין שהכאב ביד עבר לאחר החדרת מספר מחטים בלבד ברגלו, בתחילה זה אינו נתפס כאמיתי אך עם הטיפולים כל אחד שחווה את שיטת האיזון לומד כי היא עובדת בצורה מרשימה.

שתפו עם חבריכם
צור קשר

שם מלא

כתובת אימייל

טלפון

תוכן ההודעה